» سرگرمی » بازی » بازی‌های هواپیمایی اندروید و ویندوز
دانلود بازی‌های هواپیمایی
بازی - سرگرمی

بازی‌های هواپیمایی اندروید و ویندوز

خرداد 14, 1401 زمان مطالعه: 10 دقیقه 00133

پیداکردن بهترین گزینه برای دانلود بازی هواپیمایی برای گوشی‌های اندوریدی و کامپیوتر می‌تواند چالش‌برانگیز باشد؛ چرا که بعضی‌ از آن‌ها خشک، یکنواخت و خسته‌کننده هستند و بعضی دیگر تجربه پرواز با هواپیما را فدای میزان نبردها در بازی کرده‌اند. پس از انتخاب نهایی بازی، دانلود بازی هواپیمایی که در نظر دارید، کار دشواری نخواهد بود. در اینجا انتخاب‌های شما را برایتان محدود کرده و بهترین گزینه‌ها را هم در کامپیوتر هم در گوشی‌های اندرویدی معرفی خواهیم کرد. شما می‌توانید با جست‌وجوی نام بازی موردنظر خود در گوگل پلی یا اینترنت، به دانلود بازی هواپیمایی مورد نظر خود بپردازید.

برخی از بازی‌های معرفی شده در این مقاله شبیه‌سازهای پرواز هستند. شبیه‌سازهای هواپیما می‌توانند بازی فوق‌العاده‌ای برای کسانی که عشق پرواز دارند؛ ولی نمی‌توانند به‌صورت واقعی آن را تجربه کنند، محسوب شوند.

پس از دانلود بازی هواپیمایی انتخاب شده از لیست بازی‌های هواپیمایی زیر، می‌توانید در خانه خود نشسته و پروازی آرامش‌بخش در آسمان داشته باشید یا اینکه وارد نبردهای جنگ جهانی شوید.

معرفی بازی‌های هواپیمایی برای سیستم PC

شما دوست دارید با pc بازی کنید یا گوشی ؟

در این بخش، سراغ بازی‌های هواپیمایی که روی ویندوز نصب می‌شوند، می‌رویم. با اینکه برخی از بازی‌های معرفی شده پولی هستند، شما می‌توانید با کمی جست‌وجو به دانلود بازی هواپیمایی موردعلاقه خود به‌صورت رایگان بپردازید. سعی داشته‌ایم جذاب‌ترین بازی‌ها و شبیه‌سازهای پرواز را برایتان گردآوری کنیم.
اکثر بازی‌های معرفی شده رایگان بوده و شما با مراجعه به سایت اصلی هر بازی و یا جست‌وجو در اینترنت، می‌توانید دانلود بازی هواپیمایی مدنظر را انجام دهید.

بازی پروازی جنگ ستارگان

بازی پروازی جنگ ستارگان: اسکادران‌ها (Star Wars: Squadrons)

این بازی علاوه بر اینکه یکی از بهترین بازی‌های جنگ ستارگان می‌باشد، بازی کامپیوتری فوق‌العاده‌ای در سبک پرواز است. پروازها در این بازی در فضا انجام می‌گیرند و درگیر جنگ‌های فضایی و روبه‌رویی با دشمنانتان خواهید شد. بخش داستانی این بازی آرکید، بسیار سرگرم‌کننده است؛ اما چیزی که شما را پای این بازی میخکوب می‌کند بخش بازی چندنفره آن خواهد بود. در صورتی که تصمیم به دانلود بازی هواپیمایی جنگ ستارگان: اسکادران‌ها دارید، می‌توانید آن را از سایت EA دریافت کنید؛ فقط توجه داشته باشید که این بازی رایگان نیست.

📌دانلود بازی هواپیمایی Star Wars: Squadrons در پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 امکان‌پذیر است.

دانلود کنید

بازی هواپیمایی آرما 3 (Arma 3)

چیزی که باعث می‌شود این بازی پروازی قدیمی را در لیست خود بیاوریم، باز بودن دست بازیکن با گزینه‌های بسیار زیاد در حوزه‌های مختلف است. این بازی جهان باز بوده و با وجود قدیمی بودن، گرافیک زیبایی ارائه می‌دهد. شما در این بازی هواپیمایی باید کارکردن با کنترل‌های هواپیما را یاد بگیرید چرا که این امر در بازی، مطابق واقعیت طراحی شده است. با بازی Arma 3 شما می‌توانید تجربه جنگ‌های هوایی، مکانیک هواپیما و جهانی باز در حین جنگ داشته باشید.
📌 دانلود بازی هواپیمایی Arma 3 از طریق اپ استورهای مربوطه در پلتفرم‌های ویندوز، لینوکس و مک او اس امکان‌پذیر است.

دانلود کنید
بازی هواپیمایی آرما 3 (Arma 3)
شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت 2020

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت 2020 (Microsoft Flight Simulator 2020)

این شبیه‌ساز هواپیمایی یکی از بهترین بازی‌های هواپیمایی بوده و نزدیک‌ترین تجربه پرواز نسبت به واقعیت را ارائه می‌دهد. مایکروسافت این شبیه‌ساز را پس از 14 سال انتظار در سال 2020 منتشر کرد. شما پس از بازی با شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت 2020 از گرافیک فوق‌العاده واقعی، جزئیات دقیق و مکانیک پرواز شگفت‌زده خواهید شد.

همچنین ترکیب نقشه بینگ مایکروسافت و این شبیه‌ساز، به شما اجازه پرواز در هر نقطه از زمین که می‌خواهید به آنجا بروید، می‌دهد. . همچنین ترکیب نقشه بینگ مایکروسافت و این شبیه‌ساز، به شما اجازه پرواز در هر نقطه از زمین که می‌خواهید به آنجا بروید، می‌دهد. هیجان دیدن مکان‌هایی که می‌شناسید آن‌چنان لذت‌بخش است که به شما پیشنهاد می‌شود دانلود بازی هواپیمایی مایکروسافت را در اسرع وقت انجام داده و آن را نصب کنید.

📌دانلود بازی هواپیمایی پرواز مایکروسافت در پلتفرم‌های ویندوز، OpenXR، ایکس‌باکس وان و Xbox Cloud Gaming امکان‌پذیر است.
دانلود کنید

بازی هواپیمایی Wings Over Flanders Field

در این بازی هواپیمایی شما در خط مقدم نیروهای غربی، در جنگ جهانی اول قرار دارید. واقعیت‌گرایی جوری در بازی Wings Over Flanders Field گنجانده شده که وضعیت روحی خلبان، دوری از وطن و همه‌ی این‌ها در وضعیت بازی تاثیر می‌گذارند.
📌- دانلود بازی هواپیمایی Wings Over Flanders Field در پلتفرم‌ ویندوز امکان‌پذیر است.

دانلود کنید
بازی هواپیمایی Wings Over Flanders Field

معرفی بازی‌های هواپیمایی برای اندروید

خلبانی با موبایل

با پیشرفت روزانه گوشی‌های هوشمند، بازی‌های شبیه‌ساز نیز بهبود یافته و تجربه بازی بهتری را بر جای می‌گذارند. در این بخش بهترین بازی‌های هواپیمایی در اندروید را برایتان آورده‌ایم. شما می‌توانید با دانلود بازی هواپیمایی اندرویدی مدنظر خود، نهایت لذت را از پروازهای مجازی ببرید.

بازی اندرویدی پروازی محافظان آسمان‌ها (Guardians of the skies)

این بازی بر اساس نیروی هوایی هند بوده و دارای 10 ماموریت است. بازی پس از تکمیل 10 ماموریت گفته شده به اتمام می‌رسد. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به ماموریت‌های جذاب و واقع‌گرایانه، گرافیک با جزئیات دقیق و بالا و آسانی بازی برای گیمرهای آماتور در این زمینه، اشاره کرد. همچنین می‌توانید بازی هواپیمایی Guardians of the skies را با دوستان خود در مرحله دوم به‌صورت مولتی پلیر انجام دهید. امکان دانلود بازی هواپیمایی محافظان آسمان‌ها، به‌طور رایگان از طریق گوگل پلی وجود دارد.

دانلود کنید
بازی اندرویدی پروازی محافظان آسمان‌ها
شبیه‌ساز پرواز اندرویدی X-Plane

شبیه‌ساز پرواز اندرویدی X-Plane

برای اجرای روان این بازی نیاز به گوشی گیمینگ خوبی نیاز دارید چرا که بازی سنگینی بوده و جزئیات گرافیکی زیادی را ارائه می‌دهد. با وجود اینکه ماموریت‌های این بازی بسیار محدود هستند، می‌توانید لذت پرواز نزدیک به واقعیتی با بازی X-Plane تجربه کنید. دانلود بازی هواپیمایی X-Plane بیش از 5 میلیون بار در گوگل پلی انجام شده است.

دانلود کنید

بازی پرواز بی‌نهایت (Infinite Flight – Flight Simulator)

می‌توان این بازی را در صدر جدول بهترین بازی ‌های هواپیمایی اندرویدی، قرار داد. در هر سطحی از خلبان مجازی بودن باشید، می‌توانید از این بازی لذت ببرید چرا که کار کردن با سیستم پرواز این بازی راحت است. اگر در حوزه بازی‌های هواپیمایی تازه‌کار هستید، پیشنهاد می‌شود دانلود بازی هواپیمایی پرواز بی‌نهایت را در برنامه خود قرار دهید.
این بازی هواپیمایی اندرویدی، دارای مناطق مختلف برای پرواز با توپوگرافی دقیق بوده و شرایط جوی واقعی را به تصویر می‌کشد. این بازی امکانات ویژه دیگری از جمله حالت آتوپایلت، شخصی‌سازی وضعیت آب‌وهوایی و زمان، سیستم فرود (ILS) و غیره را ارائه می‌دهد. دلیلی که این بازی پروازی را در ابتدای لیست خود نیاوردیم، پولی بودن دانلود بازی هواپیمایی Infinite Flight – Flight Simulator است.

دانلود کنید
بازی پرواز بی‌نهایت (Infinite Flight – Flight Simulator)

جمع‌بندی معرفی بازی‌های هواپیمایی اندرویدی و ویندوزی

در این مقاله تلاش کردیم بهترین بازی‌های هواپیمایی در پلتفرم اندروید و ویندوز را برایتان جمع‌آوری کرده و معرفی کنیم. می‌توانید با جست‌وجوی نام بازی‌های معرفی شده، گیم پلی آن‌ها را تماشا کرده و در صورت تمایل به دانلود بازی هواپیمایی مذکور بپردازید.

دانلود بازی‌های هواپیمایی برای اندروید

 • Aeroplane real flight simulator
 • Real flight simulator
 • World of airports
 • F18 Carrier landing lite
 • Flight Pilot 3d
 • Flight Sim 2018
 • Flight Simulator 2018 FlyWings Free
 • Airlines manager
 • Air control 2
 • Turboprop flight simulator 3D

دانلود بازی‌های هواپیمایی برای PC

 • War Thunder
 • IL 2 Sturmovik: Battle of Stalingrad
 • Ace Combat 7: Skies Unknown
 • X Plane 11
 • Superflight
 • Rogue Sky
 • Bomber Crew
 • VTOL VR (2017
 • The Crew 2 (2018)
 • World Of Warplanes

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
farnaz730

farnaz730

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت